Sıkça Sorulan Sorular

 • Üye olmak ne gibi avantajlar sağlar?

Sitemize üye olarak, her alışveriş yapmak istediğinizde bilgilerinizi tekrar girmek zorunda kalmazsınız. Gerçekleştirilen kampanya ve indirimlerden öncelikli olarak haberdar edilirsiniz.

 • Üye olmak zorunlu mudur?

Sitemizden alışveriş yapabilmeniz için üye olunması gerekmektedir. Sitemize sadece firma (tüzel) kişiler üye olabilir. 

 • Üyelik ücretli midir?

Sitemize üye olmak ücretsizdir.

 • Üye bilgilerimi güncelleyebilir miyim?

Üye girişi yapıldıktan sonra hesabınız içerisinde mevcut bilgilerinizi güncelleyebilir, değiştirebilirsiniz.

 • Şifremi unuttum ne yapmalıyım?

Şifrenizi unuttuysanız üye girişi bölümünde bulunan “Şifremi Unuttum” linkine tıklayıp, gelen sayfadaki kutuya üye olurken belirttiğiniz e-posta adresini yazmanız yeterli olacaktır. Şifrenizi değiştirebilmeniz için mail adresinize link gönderilecektir.

 • Üye olduğum e-posta adresini artık kullanmıyorum, ne yapmalıyım?

Üye bilgilerini değiştirebilmek için [email protected] mail adresine mail atabilir veya 0532 174 27 62 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz

 • Kişisel verilerim korunuyor mu?

Podopharma.com internet sitesine üye olurken vermiş olduğunuz bilgiler 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) uyarında işleme amacı ile bağlantılı, sınırlı ve ölçülü olacak şekilde, işlemlerini gerektiren amaç çerçevesinde kaydedilir. Sadece hukuken bu kişisel verileri talep etmeye yetkili kurumlar ile talep olması halinde aktarılabilir.

 • Ürünlerin stok bilgilerini nasıl görebilirim?

Sitemizde bulunan ürünlerin stok kontrolleri düzenli olarak sağlanmaktadır. “Stokta yok” şeklinde görünen ürünler için sipariş alınamamaktadır.

 • Siparişim için farklı teslimat ve fatura adresi seçebilir miyim?

Sipariş aşamasında farklı teslimat ve fatura adresi seçebilirsiniz. Yalnız oluşturmuş olduğunuz bir sipariş farklı teslimat noktalarına gönderilememektedir.

 • Teslimat süreleri kaç gündür?

Teslimat süreleri siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra 1-3 işgünüdür. Bu süreler genel teslimat süreleridir ve kargo firmasından kaynaklı gecikmekler oluşabilmektedir. Teslimat süresi bulunduğunuz yere göre de değişiklik gösterebilir.

 • Almış olduğum ürünlerin iade şartları nelerdir?

Sebep göstermeden cayma hakkı ürünü teslim aldığınızdan itibaren 14 gündür. İade işlemlerinin başlaması için iade etmek istediğiniz ürünün 14 gün içinde depomuza ulaşması gerekmektedir. 

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopyalanmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanım tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz. 

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir. 

 • Teslim aldığım ürün hatalı/kusurlu ise ne yapmalıyım?

Teslim aldığınız üründe kargodan kaynaklı bir sorun oluşmuş ise teslim eden kargo görevlisi ile hasarlı ürün tespit tutanağı doldurulmalıdır. Kargodan kaynaklı bir sorun değil ise 7 işgünü içerisinde firmamızla iletişime geçerek bildirimde bulunulması gerekmektedir. Teslim aldığınız kargo firması ile ürünlere ait faturasını da ekleyerek karşı ödemeli olarak tarafımıza geri gönderebilirsiniz. Ürünler tarafımıza ulaştıktan ve kontrolleri sağlandıktan sonra gerekli işlemleri sağlanmaktadır.

 • Sitenizin güvenliği ile ilgili nasıl bilgi edinebilirim?

Sitemizin adres çubuğunda kilit simgesi bulunmaktadır. Kilit simgesi sayfamızın 256 bit SSL (Secure Socket Layer) güvenlik teknolojileri ile sağlandığını göstermektedir. Ayrıca internet sayfamız Sanayi ve Ticaret Bakanlığı ETBİS’ e kayıtlı firmalar içerisinde yer almaktadır.

 • Kredi kartı güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?

Podopharma.com güvenli alışveriş yapabilmeniz için, sitemizde 3D secure uygulaması bulunmaktadır. 3D Secure / Verified by Visa ve Mastercard / SecureCode hizmetleri sayesinde mevcut kart bilgileriniz, sizin belirleyeceğiniz bir şifre ve kişisel güvenlik cümlesiyle korunmaktadır.

0
  0
  Sepetiniz
  Sepetiniz BoşÜrünlere Dön