Find a Doctor

Hakkımızda

Ayak sağlığının önemi hakkında bilinçlendirmek, doğru uygulamalarla sağlık sektörüne katkıda bulunmak ve yaşam standartlarını artırmak amacı ile çalışan Pia Ayak Sağlığı 2010 yılında kurulmuştur.

Değişen ve gelişen ayak sağlığı sektöründe hem yurtiçi hem de yurtdışında, dünyaca tanınan ürünler ve markalar ile işbirliği içerisinde en doğru sonuçları almayı gayret edinmektedir.

Acıbadem Üniversitesi Podoloji Bölümü mezunlarından Pınar Ünal İba yönetiminde Ankara Çayyolu ve Ankara Yenimahalle’ de 2 şube olarak hizmet vermektedir.

Halk arasında sıklıkla görülen tırnak batması, nasır sorunları, diyabetik ayak semptomları, yürüme bozuklukları, tırnak ve ayak mantarı, deforme tırnak sorunları gibi ayak ve vücut sağlığı ilgilendiren konularda çözümler üretmektedir.
Future of Medicine

Progressive Medical Clinic

Our Happy Clients

What Our clients Say

Jay Jayson

Marketolog

When i came here my phobia of hospitals immediatelly disappeared. Thank you Doctor for your fast and effective help, I am happy now

Kelly Lawson

College Student

My phobia of hospitals has disappeared when I first came here. Thank you Doctor for your fast and effective help, I am happy now

Robert Jackson

Cardiologist

My practice shows that you have to have a second and sometimes a third opinion in order to get the diagnosis right. Luxmed has it right!

Willow Moore

Pediatrician

This is definitely the best place to take your kids for a regular check-up, a minor or a major case of sickness, toothache etc.

Our Happy Clients

Online Appointment


0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz BoşÜrünlere Dön